ÚVOD - PŘED SEZÓNOU

Závěr poslední žákovské sezóny byl hodně turbulentní, od relativně slušného MČR přes neúspěšnou kvalifikaci v Krnově a odchody několika hráček až po závěrečný fakt, že se po dvou letech liga U17 v OSK hrát zase bude. Obměna kádru - to věříme - povede k pročištění atmosféry a ke stmelení týmu, který to nebude mít vzhledem k věkovému složení úplně jednoduché, ale může překvapit.

Toto družstvo podporuje :

JAK JSME MÁLEM USPALI DIVÁKY

O odpoledním úterním zápase lze napsat jen to, že se konal, nebýt tradičního bubnu hrozil přítomným divákům pád z lavičky po usnutí. Vypořádali jsme se s Nelčinou zdravotní indispozicí - škoda že naše mladší hráčky si neberou tenhle příklad za vzor - a pod Klářinou taktovkou bez většího vzrušení odehráli zápas s Krnovem za dva body. Lehce se probudila Happy, naopak Katka jakoby se až moc spokojovala s trojkovou střelbou...

OSK OLOMOUC - LOKO KRNOV 74:57 (16:16, 34:25, 55:35)

Šumberová 21 - 2/1, Petrželová 19 - 6/4 1x3, Šťastná 9 - 1x3, Mikulášková 7 - 1x3, Mičulková 7 - 2/1, Ellnerová 6 - 2x3, Jeřábková 3 - 1x3, Smolková 2, Šimáčková

JAK JSME SI ZOPAKOVALI MINULÝ ZÁPAS

Tentokrát ovšem nemuselo a nemělo k prodloužení vůbec dojít, kdybychom dokázali zvládnout elemntární činnosti - především chytit míč ! - a nechali si zajít chuť na "nápady".

Jinak byl průběh obdobný jako už v nejméně dvou zápasech - hladké vedení, ovšem postupné ubývání sil v úzké rotaci a na závěr několik neohrabaností, chybných rozhodnutí a bojovnost soupeřek - a z vedení o 13 bodů 5 minut před koncem dokážeme ještě prohrát. Už je znát únava, pak chybí schopnost udělat krok navíc pro míč nebo v obraně, jen se tak mávne rukou místo opravdové snahy míč získat a v hlavách se rodí zkraty. Nikdo to nedělá schválně, ale že bychom se měli umět víc a lépe soustředit, to je fakt.

OSK OLOMOUC - SKB ZLÍN 67:71 (18:14, 30:28, 46:34, 59:59)

Šumberová 28 - 8/3, 3x3, Petrželová 14 - 6/4, Šťastná 11 - 3/2, 1x3, Ellnerová 6 - 2x3, Mičulková 6 - 2/2, Jeřábková 2, Šimáčková, Mikulášková,

JAK JSME CELÝ ZÁPAS VEDLI A NAKONEC PROHRÁLI

Tohle se stává, vedeme, sice ne o moc, ale pořád o něco, jenže soupeř se nevzdává a když mu nahrajeme, tak svou šanci využije.

Do Havířova jsme úplně s jistotou pro body nejeli, chybí stále Maruška a další zranění vyřadilo Katku, omezilo Petru a Klára hrála jen se sebezapřením poté, co vstala z postele. Naopak soupeř si pohlídal prakticky nejsilnější sestavu se třemi extraligovými hráčkami, z nichž dominovala hlavně Míša Hrbáčová (30 bodů). Trochu to připomínalo úvodní zápas sezóny s Prostějovem - pořád jsme vedli, ale sil ubývalo a s tím se kupily i chyby. A ústřední hráčka soupeřek nakonec pomohla nejen body, ale hlavně doskoky a zisky. Nejviditelnější potíží byly čtyři neproměněné TH v poslední půlminutě za stavu +2 body pro nás, ale to se prostě stane, škoda spíš dětinských chyb v přihrávkách, nepozornosti, stereotypního zakončování a hlavně tradiční nešikovnosti v doskoku. ( to úterý byl záblesk, který se v sobotu nezopakoval). Nela se vydala ze všech sil, i když chvílemi měla opět svůj Den s přední obručí, ale vydržela na rozehrávce tlak a přidala i důležité body. Vanda nedokázala vždy využít horšího obránce, její střelecký přínos mohl být ještě větší. Petra předvedla pár dobrých "rollů", bojovala, tentokrát ale nebyl doskok její silnou zbraní. Happy se po slušném začátku v útoku vytratila a s doskokem bojovala podobně - tj nepříliš úspěšně.

BK HAVÍŘOV - OSK OLOMOUC 77:71 (21:17, 30:31, 40:49, 63:63)

Petrželová 24 - 10/5, 1x3, Jeřábková 18 - 4/1, 3x3, Mičulková 13 - 6/3, Šťastná 10, Šumberová 6, Ellnerová, Smolková, Mikulášková, Šimáčková - celkově TH=45% !!

JAK JSME SE POLILI NA SLAVNOSTI DEZERTEM

Už jsem ten příměr jednou použil, ale nic jiného mě nenapadá - jdete na slavnostní oběd, hezky se oblečete, sluší vám to a všechno se daří, lidi se usmívají a jídlo je skvělé. A ve chvíli, kdy si myslíte, že už se nemůže nic stát, převrhnete na sebe zmrzlinu, takže nakonec skončíte u umývadla a všechna ta krása večera je fuč.

S Kyjovem to nikdy není lehké, kyjovská děvčata "do toho jdou" a je to tak v pořádku a ukázalo se to i včera. Ovšem my jsme v prvních třech čtvrtinách byli odolní jako kámen (do žuly máme ještě kousek), byli jsme aktivní v obraně a dostávali jsme hráčky v modrém pod tlak, ve kterém ony dělaly chyby. Bylo jasné, že vnitřní prostor bude obtížné dobývat, ukázaly to hned první dva nezdařené pokusy o pick and roll a bylo potřeba se spolehnout na střelbu - no a právě na obranu a levné koše. Fungovalo to, ne úplně bez chyb, ale fungovalo. Ve třetí čtvrtině, kterou uzavřela Nelča superkošem přes 2/3 hřiště za tři body, jsme už téměř dominovali. Ovšem Kyjov se nevzdává, nastoupili do poslední čtvrtky pod heslem "nemáme co ztratit" a my už se naopak (mnozí) viděli doma u večeře. Výsledky obou posledních čtvrtin ( 26:5 a 4:19) jsou ilustrací toho, co lze všechno v dívčím basketbale zažít.

Nadstandardně zahrála hlavně Happy (spousta doskoků, které nebyly proti vysokým soupeřkám zadarmo), v první polovině Vanda - dokud se mohla opřít o dobrou hru dvojice Nela/Klára, Nelča hlavně odvahou ve třetí čtvrtině, ale i střídající Emma a Barča.

OSK OLOMOUC - JISKRA KYJOV 61:47 (17:13, 31:23, 57:28)

Jeřábková 16 - 1x3 4/1, Petrželová 15 - 1x3, Šumberová 13 - 1x3, Ellnerová 6 - 1x3, 3/3, Šťastná 6, Mičulková 4 - 2/2, Mikulášková 1 - 2/1, Šimáčková, Smolková

OPAKOVÁNÍ SEVERSKÉ CESTY UŽ BYLO JEN DRUHÁKEM

I podruhé jsme vyhráli oba zápasy na severu, když tentokrát to bylo o poznání slabší (z obou stran). Více se líbila bruntálská děvčata, která do zápasu vložila elán a chuť, po našem jednoznačném vedení se hráčky v bílém dokázaly přiblížit i na třináct bodů a ukazovaly, že energie mají na rozdávání. V Krnově při nepřítomnosti několika hráček se hrálo už jen z povinnosti a tak si tedy zahrály všechny hráčky a přestože jsme měli úspěšnost zpod koše nižší než úspěšnost trojek, byl zápas až příliš jednoznačnou záležitostí.

SK BRUNTÁL - OSK OLOMOUC 48:70 (14:23, 23:44, 36:55)

Šumberová 20 - 4/2, 4x3, Jeřábková 16 - 2x3, Ellnerová 9 - 1x3, Petrželová 8, Bělohlávková 6, Šťastná 5 - 1x3, Mikulášková 4 - 2/2, Mičulková 2, Šimáčková, Smolková

LOKO KRNOV - OSK OLOMOUC 43:84 (4:17, 22:37, 30:66)

Petrželová 18 - 4/3, 1x3, Šumberová 15 - 4/2, 3x3, Šťastná 13 - 1x3, 4/3, Ellnerová 13 -2/2, 3x3, Jeřábková 12 - 2x3, Mičulková 5 - 2/1, Šimáčková 4, Bělohlávková 4, Smolková, Mikulášková

KAŽDÁ SÉRIE SKONČÍ

ta naše skončila šťastnou trojkou o desku deset vteřin před koncem nedělního zápasu s Kyjovem z rukou nejlepší hráčky hostí. Ale po pořadě.

Důležitou otázkou, zda nastoupí vůbec Klára, jsme se naštěstí mohli přestat zabývat, odehrála oba zápasy statečně, byť s dalším menším zraněním. Týdenní výpadek a dávky analgetik však i tak byly na jejím projevu nutně znát. Bylo fajn, že v sobotu zápas nestál jen na ní, ale že konečně rozsvítila světlo ve své chatě i Petra, která dosáhla na sezónní a nejen sezónní rekord. Přitom nešlo ani tolik o body, i když byly důležité, ale o práci v obraně a výborné útočné doskakování. Dalším do čtveřice opor byla Katka, která se za tři body trefila hned šestkrát, z toho v sérii tří po sobě jdoucích útoků a to už obranu soupeře přece jen dost zasáhne. Se Zlínem, který přijel kompletní včetně extraligových 2006, to byl boj, ale zvládli jsme ho statečně a o 35 minutách by se dalo říct že s přehledem. Závěr jsme si zbytečně komplikovali zbrklostí a netrpělivostí, kterou neodstranil ani time.out. Trvanlivost pokynů zřejmě nepřesahuje deset vteřin. Nicméně, výhru jsme nepustili a i když na skóre vzájemných zápasů prohráváme, máme bod k dobru.

OSK OLOMOUC - SKB ZLÍN 68:59 (26:21, 42:31, 51:44)

Ellnerová 20 - 6x3, 2/0, Šumberová 19 -7/2, 1x3, Jeřábková 12 -5/3, 1x3, Mičulková 11 - 4/1, Šťastná 3 - 1/1, Petrželová 3 - 2/1, Bělohlávková, Mikulášková

Nedělní zápas byl oboustranně přehlídkou chyb, střelecké nekvality přičemž my jsme možná udělali těch chyb ještě víc než hosté. Dva faktory se jistě podepsaly na prohře - Klára už se silami nestačila - hlavně v obraně hráček bez míče a Petra se dost zbytečně vyfaulovala ( i když za tím byl jistě přebytek energie po sobotě). Tyhle výpadky jsme nestačili nahradit a Nela ve 4.Q už zůstala na všechno sama. I tak jsme většinu utkání těsně vedli a zdálo se, že nějak k výhře doklopýtáme, ovšem pětibodové vedení jsme lacinými ledabylostmi a nepochopitelnými zkraty promarnili a jak už stojí výše, rozhodla jediná střela, ta Katčina v závěru už z koše vypadla, jako by nám nebe řeklo, že tak lacino a s takovými nešikovnostmi se prostě nevyhrává. (tradiční nechycení kulaté věci je už evergreen). Jdeme do nástavbové části z 1. místa a máme deset utkání před sebou - z jedné porážky se nemáme složit, ale vzbudit.

OSK OLOMOUC - JISKRA KYJOV 45:47 (12:12, 26:22, 36:33)

Šumberová 16 - 4/2, 2x3, Jeřábková 14 - 2/1, 3x3, Petrželová 4 - 8/4, Šťastná 4, Ellnerová 3 - 1x3, Bělohlávková 2, Mičulková 2, Smolková, Mikulášková, Šimáčková

Z DRSNÉHO SEVERU ČTYŘI BODY ? TO JE NA POCHVALU

Se zaujetím, odhodláním a soustředěním - tak se po většinu doby představily kadetky na cestě na sever - v Bruntále to mělo být ( a bylo ) přece jen snadnější, ale bylo jasné, že v Krnově nás nebude čekat nic jednoduchého (máme ještě v paměti zápas kvalifikace o CL). Odjeli jsme bez Vandy a v neděli nehrála ani Emma, naproti tomu jsme zjistili, že na sever vlna respiračních nákaz nedorazila - soupeřkám nechyběla jediná důležitá hráčka.

V sobotu jsme proti přece jen mladším hráčkám Bruntálu měli na svojí straně zkušenost, omezovala nás ale tragická úspěšnost střelby z větší vzdálenosti (pokud to má být jedna z našich zbraní, musíme se jí v rozcvičení více věnovat!). Jinak ale obrana zubatých žab nepředstavovala velkou překážku pro hru 1/1 - jak Nela, tak i Klára s Katkou si celkem dokázaly většinou dobře poradit. Ukolébáni poklidným průběhem jsme ale občas vyrobili tak strašné kiksy, které musely překvapit i hráčky samotné. O výsledku bylo ale od 1. čtvrtiny jasno, takže oči sice zabolely, ale o větší zátěž pro nervovou soustavu se nejednalo.

SK BRUNTÁL - OSK OLOMOUC 44:75 (11:24, 21:40, 34:63)

Šumberová 22 - 13/10, Jeřábková 20 - 2/2, Ellnerová 13 - 1x3, Šťastná 8 - 2/2, Mičulková 6 - 2/2, Bělohlávková 4, Smolková 2 - 2/2, Šimáčková, Mikulášková

Krnov jsme dokonale zaskočili nátlakovou obranou na vlastní polovině hřiště, kdy stačilo jen sbírat míče a běžet s nimi dopředu do dvojtaktu, ze stavu 2:18 se domácí probrali už jen na chvíli ve druhé čtvrtině, kdy jsme hořeli na doskoku proti vysokým soupeřkám - musíme pochopit, že o zisk při doskakování nerozhoduje délka natažených paží, ale hra na zemi v získání pozice a naopak vytlačení soupeřky. Samotná vertikála je už pro nás většinou nevýhoda. Proti sobotě se skvěle rozstřílela Klára, která navíc dokázala hru v obraně řídit a celý tým výborně vést. V poločase byla otázka, jestli vydržíme fyzicky a střelecky, ale hned v prvních dvou minutách ( 6:0 pro nás ) se ukázalo, že ano. Bylo fajn, že hlavní útočnou dvojici podpořily v obraně Maruška s Katkou a ani Happy s Petrou, přes mnohé problémy, nepropadly.

LOKO KRNOV - OSK OLOMOUC 49:79 (12:25, 34:43, 43:60)

Šumberová 33 - 2/2, 5x3, Jeřábková 25 - 4/1, 4x3, Ellnerová 7 - 2/1, Mičulková 4, Bělohlávková 4 - 4/2, Šťastná 4, Mikulášková 2 - 2/2, Smolková

ADVENTNÍ POUŤOVÉ PŘEDSTAVENÍ

Co se tak vidí na pouti? Párky v rohlíku, strašidelný dům, horská dráha, střelnice... tohle všechno bylo i v sobotním, posledním zápase sezóny v Kyjově. Začali jsme asi třemi airbally, teprve od druhé čtvrtiny jsme se trochu zastříleli (nemělo by právě "tohle" být hlavní náplní rozcvičky?). Konečná bilance osmi trojek není určitě špatná, po dlouhé době ( a znovu v Kyjově) se ukázala jako střelec i Happy. Takže jsme se nakonec vyhrabali ze stavu 1:9 až do poločasového plusu. Bylo zřejmé, že kromě střelby rozhodne doskakování - byli jsme pochopitelně ve výškové nevýhodě, ale přece jen jsme pár míčů posbírali. Po doskoku jsme ale často skončili na strašidelné dráze nějakou nesmyslnou přihrávkou nebo výletem. Nakonec ale klady převážily - všechny si v rámci možností zahrály, v obraně jsme se zase něco naučili a odjížděli jsme s dobrým pocitem z vítězství, které přidává trochu klidu do dalších zápasů.

JISKRA KYJOV - OSK OLOMOUC 47:61 (13:7, 19:22, 35:41)

Šumberová 20 - 4/2, 4x3, Jeřábková 15 - 7/5, Šťastná 14 - 2/1, 3x3, Petrželová 5 - 2/1, Mikulášková 3 - 1x3, Ellnerová 2, Šimáčková 2

PŘECE JEN ZLEPŠENÍ

Po dvou vítězstvích nad Havířovem jsem nastoupili k prvním odvetným zápasům základní části na hřištích dvou vedoucích celků soutěže. Nevím, jestli je to už to pověstné odražení se ode dna, ale oba zápasy byly pohledné a odehrané soustředěně a bez trapných chyb. V sobotu proti Brnu jsme rozhodně favority nebyli, ale nenechali jsme soupeřky odskočit do výrazného vedení a nebýt opravdu tragických trestných hodů ( cca 30%) mohli jsme sahat i po výhře. Ve výborném světle se předvedla Vanda, která byla stále nebezpečná, bohužel na čáře TH se index její prospěšnosti dost snižoval. V neděli jsme měli roli usnadněnou absencí domácí Sáry Karáskové, i bez ní byl ale Prostějov houževnatým soupeřem. Vedli jsme ale s výjimkou prvních dvou tří minut celý zápas, poločasový náskok 14 bodů jsme pak se zakolísáními udržovali po celý zbytek utkání, v závěru pak hlavně díky střelbě Nelči (6 úspěšných trojek).

ŽABINY BRNO B - OSK OLOMOUC 69:61 (20:21, 38:28, 50:40)

Petrželová 21 - 20/7 !!, Jeřábková 14 - 1/0, Šumberová 14 - 5/2, Ellnerová 8 - 4/3, 1x3, Bělohlávková 4, Mičulková 0 -2/0, Šťastná 0 - 2/0

K2 PROSTĚJOV - OSK OLOMOUC 45:58 (13:19, 25:39, 39:47)

Jeřábková 25 - 4/3, 6x3, Peetrželová 12 - 4/4, Šťastná 10, Šumberová 6 - 2/1, 1x3, Ellnerová 3 - 1x3, Bělohlávková 2

OSTUDA VYROBENÁ HLAVNĚ LEDABYLOSTÍ

Do 19.minuty jsme hráli sice ne na jedničku, ale řekněme že ne špatně a to přes střelecké trápení. Za poslední minutu druhé Q jsme soupeřkám podali doping v podobě 0:6, když jsme (vlastně nevím co se vlastně v hlavách děje) - ledabylostí a salámovitostí pustili domácí do vedení. Zbytek zápasu pak už nemá cenu hodnotit, kromě snahy Kláry (nakonec jednadvacet bodů, ale viděli jsme mnohem lepší zápasy), Nely (bohužel střelecky je jen stínem léta) a Katky (aspoň v obraně) - jsme neměli co nabídnout. O naší aktivitě svědčí 6 (!!) trestných hodů - dva proměněné - vážně ! a sedm (!!) faulů.

SKB ZLÍN - OSK OLOMOUC 67:44 (23:14, 40:28, 50:43)

Šumberová 21 - 4x3,2/1, Jeřábková 11 - 2/1, Petrželová 4, Ellnerová 2 - 2/0, Mičulková 2, Smolková 2, Šťastná 2

NA DRUHÝ POKUS UŽ 100%

V dalším domácím dvojkole jsme se setkali s týmy z přípravy, takže jsme vzájemně nebyli nijak překvapeni. V obou utkáních jsme dobře začali, pak ale přišlo polevení, střelecký výpadek a v sobotu i obavy o výsledek samotný. Zabíjely nás jednoduché situace, které jsme řešili špatně, zahazovali šance, které se proměňují v U12 a naopak vymýšleli věci, nad kterými zůstával rozum stát. Šest trojek v prvním poločase proti Krnovu bylo příjemným bonusem, ale nedalo se čekat ( a taky se to nestalo ) že bychom v takové střelbě pokračovali. Vanda vystřílela všechen střelný prach za jednu čtvrtku a ani Kláře střelba nevycházela, jak by sama chtěla. Útok pak trpěl nepřipraveností a nepohyblivostí, byl chudý na nápady a ani v obraně jsme si nijak zkušeně nepočínali. Naštěstí soupeřky také neměly zrovna hvězdný den a tak rozpačité utkání nakonec skončilo naším vítězstvím.

OSK OLOMOUC - LOKO KRNOV 59:55 (23:14, 40:28, 50:43)

Šumberová 15 - 1x3, Jeřábková 14 - 2x3, Petrželová 12 - 2x3, Šťastná 7 - 1x3, Ellnerová 5 - 1x3, Mičulková 4 - 4/2, Mikulášková 2, Bělohlávková 0

Nedělní zápas patřil co do útoku hlavně Katce, která těžila z volnější obrany, o maličko víc se zapojila i Petra a konečně jsme si taky šli pro nějaké trestné hody. I tak ale jsme se zklidnili až třetí čtvrtinou, ve které malá sestava soupeřky rozběhala (i když v agresivnější obraně má stále velké mezery).

OSK OLOMOUC - SK BRUNTÁL 72:54 (23:9, 38:30, 56:36)

Ellnerová 24 - 4x3, Šumberová 17 - 1x3, 8/6, Jeřábková 11 - 1x3, 2/2, Mičulková 6, Petrželová 5 - 2/1, Bělohlávková 4, Šťastná 3 - 1x3, Smolková 2, Mikulášková, Šimáčková 0

DOMA JEN DVA BODY

Úvodní dvojkolo nás zastihlo uprostřed dovolených, nemocí a těsně po nich, takže jsme ani v jednom zápase nebyli favority. V sobotu jsme bojovali statečně a je potřeba uznat, že souboj se Sárou Karáskovou jsme prohráli po zásluze. Tři čtvrtiny - dokud stačily fyzické i psychické síly - jsme udržovali mírný náskok, ale na její výkon v poslední čtvrtině jsme už odpověď nenašli.

OSK OLOMOUC - K2 PROSTĚJOV 57:68 (15:11, 36:28, 44:43)

Jeřábková 20 - 1x3, 13/5 (!!), Šumberová 19 - 1x3 a 0 TH !!, Šťastná 9 - 6/5, Petrželová 5 - 3/1, Bělohlávková 2 - 4/2, Mičulková 2 - 4/2, Šimáčková, Smolková, Poučenská 0

V neděli už jsme jeli opravdu na rezervu a soupeřky, byť nijak oslnivým výkonem, ale zejména svou silovostí a fyzickou převahou vůbec neměly od první čtvrtiny žádnou práci. Chyběli střelci i obránci, centimetry i kilogramy. Aspoň něco z toho se budeme snažit dohnat do příštího kola.

OSK OLOMOUC - ŽABINY BRNO B 48:79 (16:24, 27:40, 40:61)

Jeřábková 18 - 3x3,4/3, Bělohlávková 10 - 4/2, Šumberová 7 - 6/5, Šťastná 6, Petrželová 3 - 5/1, Mičulková 2, Šimáčková 2, Smolková 0

PŘÍPRAVA OLOMOUC

První domácí přípravné zápasy byly takové ... přípravné. Jednak ovlivněné dusnem, jednak únavou naší i soupeřů, jednak oba týmy, se kterými jsme se utkali, hrály dva zápasy po sobě a konečně my jsme - jako obyčejně - nebyli kompletní, protože jsou přece ještě PRÁZDNINY. Výsledky jsou tedy jen do statistiky, jiný význam nemají. Některé věci se ukázaly v lepším světle, jiné zatím ne. Příjemným překvapením byla Katka, která asi zúročila i celoprázdninovou přípravu a snad i získala víc sebevědomí, které doposud dávala najevo jen v mladší kategorii. Obě nové příchozí - Péťa i Amálka - si zahrály s chutí a bude dobře, že s námi budou. Herně to samozřejmě občas drhlo, střelecky na tom nejsme dobře, ale to se vyladí, v čem nemůžeme polevit je fyzické nasazení, zejména v obraně.

OSK OLOMOUC - SOKOL NUSLE 61:71 (20:13, 33:33, 45:54)

Ellnerová 15 - 3x3, Jeřábková 15 - 3x3, Šumberová 13 - 2/2, 1x3, Mičulková 6 - 4/2, Petrželová 6 - 2/1, 1x3, Šťastná 5 - 1x3, Smolková 2, Nosková 2, Šimáčková 0

OSK OLOMOUC - LOKO KRNOV 76:54 (23:10, 45:26, 57:45)

Jeřábková 24 - 2x3, Šumberová 16 - 3/2, Ellnerová 16 - 2/2 2x3, Mičulková 12 - 2/2, Šťastná 4, Nosková 2

Týden po prvním dvojzápase jsme přivítali (jak jinak než v neúplné sestavě) omlazený tým Slavoje Bruntál. První poločas ukázal naši dobrou aktivitu v obraně i zrychlenou a agresivnější hru v útoku proti ne zcela postavené obraně - zejména díky Kláře a Nelče. Ve druhé půli přece jen tempo opadlo, v aktivitě jsme polevili a "vrcholem" byly poslední tři minuty, kdy jsme prohráli 4:12. S většinou utkání ale panovala spokojenost, byť jsme vlivem absencí na trénincích na konci prázdnin museli dělat "doučovák" přímo na hřišti.

OSK OLOMOUC - BK BRUNTÁL 74:53 (22:17, 39:22, 51:33)

Šumberová 25 - 1x3, 8/4, Jeřábková 21 - 7/3, Šťastná 8, Mikulášková 7 - 4/3, Ellnerová 4 - 2/2, Bělohlávková 4 - 2/0, Šimáčková 3 - 2/1, Poučenská 2, Smolková 0